Arthunt v Galérii Starý Avion

ARTHUNTu tento rok neprialo počasie, napriek tomu boli všetky diela ulovené!!! Medzi nimi aj môj Pokoj domu tomuto. Ulovila si ho mne neznáma Monika. Napísala mi: „Dobrý večer prajem. Dnes sa mi na evente arthunt podarilo nájsť Váš obraz. Mám z neho neskutočnú radosť a chcem sa Vám aspoň touto cestou poďakovať.“ Teším sa takejto krásnej spätnej väzbe!

Organizátorka ARTHUNTu ma pozvala vystaviť dielo aj vo výbere autorov v Galérii Starý Avion. Je to pre mňa veľká česť! Okrem iných autorov uvidíte moju Zápletku/ The Plot. Neváhajte a zastavte sa v GSA, všetky obrazy sú skvelé!

Návrat hore